מכון MRI

MRI- דימות תהודה מגנטית (magnetic resonance imaging)  הוא סוג של סריקה לא פולשנית המשמשת להמחשת איברים פנימיים בגוף ללא חשיפה לקרינה מייננת למטרות אבחון רפואי.

MRI- דימות תהודה מגנטית (magnetic resonance imaging)

MRI- דימות תהודה מגנטית (magnetic resonance imaging)  הוא סוג של סריקה לא פולשנית המשמשת להמחשת איברים פנימיים בגוף ללא חשיפה לקרינה מייננת למטרות אבחון רפואי. הבדיקה יעילה בעיקר לדימות מערכת העצבים המרכזית- המוח וחוט השדרה, המפרקים (ברך וכתף), ניתן לראות בה רקמות רכות(כמו מח העצם), לאתר גידולים במוח, אבחון של טרשת נפוצה, הערכת מצב מניסקוסים בברכיים ופריצת דיסק בעמוד השדרה.

יתרון נוסף הוא היכולת לראות למשל גידול מזוויות מבט שונות, כולל שחזור תלת מימדי.

מנהל מכון ה- MRI הוא ד"ר סטפן בן שושן, שהוא מנהל היחידה לרדיולוגיה אבחונית וטיפולית של עמוד השדרה והמפרקים במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק. ד"ר בן שושן, יליד צרפת, סיים לימודי רפואה באוניברסיטת ליון בשנת 1998. התמחה בבית-החולים בישה בפריז ברדיולוגיה כללית וברדיולוגיה של השלד והשרירים, וכן ברדיולוגיה אבחנתית וטיפולית של עמוד השדרה והמפרקים. עם עלייתו לארץ ניהל את היחידה לרדיולוגיה אבחונית ופולשנית במרכז הרפואי סוראסקי (איכילוב) בתל אביב, ושימש רופא מומחה במדיקל סנטר בהרצליה וברמת אביב.

לד"ר סטפן בן שושן ניסיון של אלפי פעולות לטיפול בכאב בהנחיית MRI, CT, שיקוף ורנטגן. טיפולים אותם הוא הביא לארץ לראשונה. כמו כן, הוא מטפל בפריז בקליניקה המיועדת לספורטאים מקצועיים.

רופאים מנהלים

ד"ר סטפן בן שושן

ד”ר סטפן בן שושן

מנהל מרפאת רדיולוגיה פולשנית

קרא עוד ...

מידע למבקר ולמשפחה

שעות פעילות

משמרות בוקר
08:00-16:00
[בהמשך הכוונה לעבור למשמרות של 24 שעות. ]

מיקום

0 קומה

בבניין הראשי

קבלה למכון

באמצעות טופס 17 של קופות החולים השונות או בתשלום באופן פרטי

קבע תור לרופא >

מערכת זימון תורים

במרכז הרפואי צוות רפואי מקצועי בעל ניסיון רב, עם ציוד וטכנולוגיה מתקדמים. בכל מרפאות החוץ והמכונים פועלת מערכת זימון תורים המאפשרת לקבוע תורים בזמינות גבוהה.

03-5771188

איך מגיעים ?

לדרכי הגעה בשירות המפות של גוגל

המכשיר ממוקם במבנה במבנה חדיש ומרווח שנבנה לאחרונה.

מכון ה MRI החדש

 נתרם והוקדש ע"ש משפחת רייזמן

בשלב ראשון יפעלו משמרות בוקר (עד שעה 15:00-16:00 כל יום), כאשר בהמשך הכוונה לעבור למשמרות של 24 שעות.

בסוף הבדיקה מקבל הנבדק דיסק עם התמונות כאשר פענוח הממצאים ייקח בשלב הראשון כשבועיים וחצי. המטרה לצמצם את פרק הזמן לפענוח.

המכשיר שנרכש ע"י המרכז הרפואי הוא של חב' "פיליפס" והוא המילה האחרונה בתחום זה. ניתן לקבל טיפול במכשיר באמצעות טופס 17 של קופות החולים השונות. זוהי עוד אבן פינה משמעותית נוספת ביכולת הרפואית המתקדמת של המרכז הרפואי, המשרת את תושבי בני-ברק, גוש דן וכל הארץ.כ-200,000 מטופלים בשנה.

 

באגף הדימות במרכז הרפואי מעיני הישועה מתבצעות מגוון רחב של בדיקות אבחנתיות, טיפוליות, חודרניים המונחות הדמיה.

מכון דימות – רנטגן, C.T., אולטרסאונד