Skip to Content

הופעל ההסכם הנרחב בין 'מכבי' למרכז הרפואי 'מעיני הישועה':

"תעבירו כרטיס" גם לבחירת מנתח במרכז הרפואי מעיני הישועה. מהיום מבוטחי מכבי בוחרים את המנתח או המצנתר במרכז הרפואי מעיני הישועה | מבוטחי 'מכבי' מכל רחבי הארץ מתקבלים לכל השירותים הרפואיים במעיני הישועה ללא צורך בהתחייבות טופס 17 | השירותים כוללים את מכלול השירות: גם מרפאות מומחים, בדיקות וצילומים

מכבי טופס 17

 

הסכם מורחב וארוך טווח הופעל בין מכבי שירותי בריאות למרכז הרפואי מעיני הישועה. במסגרת ההסכם מבוטחי מכבי מכל רחבי הארץ יכולים לבחור מנתח או מצנתר בכל פעולה ניתוחית או כירורגית במעיני הישועה. בנוסף מבוטחי מכבי "מעבירים כרטיס במעיני הישועה" וזכאים לכלל שרותי בית החולים, בהצגת הפניית רופא בלבד וללא צורך בהגשת התחייבות טופס 17.

אפשר לבחור לניתוחים כל אחד מהרופאים והרופאות המנתחים והמצנתרים שלנו. במקרה והרופא/ה שבחרת לא פנוי/ה במועד הרצוי לך, נציע לך מנתח/ת אחר/ת מנבחרת הרופאים והרופאות שלנו

השרותים הניתנים למבוטחי מכבי ללא התחייבות ובהצגת הפניית רופא בלבד כוללים סל שירותים רחב מאוד. לא משנה מאיזה עיר מגיע המטופל, מדן ועד אילת, ומה סוג הטיפול הנדרש, כולל ניתוחים, מבוטחי מכבי מתקבלים באמצעות מוקד זימון תורים ובזמינות טובה מאוד. חשוב לציין כי מבוטחי קופות חולים אחרים זכאים אף הם למכלול השירותים בהצגת התחייבות.

הנגשה מיוחדת זו של מכבי מעניקה יחס מתחשב ויתרון המותאם למבוטחי המגזר החרדי, אשר בחלקו הגדול אינו נגיש לאמצעים טכנולוגיים וכתוצאה מכך נדרש ממנו לגשת פיזית למרפאה. הסכם זה כמובן חוסך למבוטחים את הטרחה המיותרת.

המנהל הרפואי במעיני הישועה פרופ' רביד: "אנו במרכז הרפואי רואים צורך מיוחד בהנגשת השרותים למטופל ורואים בעין יפה כל מטופל לא משנה מקום מגוריו".

מנכ"ל מכבי רן סער אמר על ההסכם שנחתם בין הצדדים:  "התחברתי לרוח, לנשמה ולחסד של המרכז הרפואי מעיני הישועה". רן סער, הזכיר את "השפה המשותפת שמכבי מצאה עם מעיני הישועה בכל הקשור לרפואה טכנולוגית מתקדמת ולרצון להציב את השירות לאדם החולה במרכז "כשהדגש הוא בראש ובראשונה על הרוח, החסד והחמלה בהתאמה למגזר".

לראשונה זכאים מבוטחי מכבי לבחור מנתח און מצנתר גם במסגרת ציבורית. במעיני הישועה זכותו של כל מבוטח במכבי לבחור מנתח/ת אחראי/ת או מצנתר מתוך נבחרת הרופאים המובילים של מעיני הישועה. בתחומים השונים, כירורגיה, גניקולוגיה, בריאטריה, א.א.ג, אורטופדיה, פלסטיקה, אורולוגיה, גניקולוגיה, קרדיולוגיה, כירורגית ילדים, גסטרו, בדיקות וצילומים, ללא כל תשלום

בחירת מנתח:

כאמור, לראשונה זכאים מבוטחי מכבי לבחור מנתח און מצנתר גם במסגרת ציבורית. במעיני הישועה זכותו של כל מבוטח במכבי לבחור מנתח/ת אחראי/ת או מצנתר מתוך נבחרת הרופאים המובילים של מעיני הישועה. בתחומים השונים, כירורגיה, גניקולוגיה, בריאטריה, א.א.ג, אורטופדיה, פלסטיקה, אורולוגיה, גניקולוגיה, קרדיולוגיה, כירורגית ילדים, גסטרו, בדיקות וצילומים, ללא כל תשלום.

"אפשר לבחור לניתוחים כל אחד מהרופאים והרופאות המנתחים והמצנתרים שלנו. במקרה והרופא/ה שבחרת לא פנוי/ה במועד הרצוי לך, נציע לך מנתח/ת אחר/ת מנבחרת הרופאים והרופאות שלנו", אומרים ביחידת טרום ניתוח במעיני הישועה.

מנכ"ל המרכז הרפואי מעיני הישועה שלמה רוטשילד: "מעיני הישועה ומכבי מובילים מהפכה בהנגשת רפואת המומחים בתוך הרפואה הציבורית בקהילה. זהו אבן דרך משמעותית בהגשמת חזון הקמתו של מעיני הישועה כבית חולים קהילתי המותאם לצרכי המגזר".

מנהל יחידת צנתורים וטיפול נמרץ לב ד"ר אורן אגרנט: "זהו שירות ייחודי המאפשר למטופל להתמקד בהליך רפואי, מבלי להסתרבל בתוך הליך בירוקרטי של רפואה פרטית לצורך השגת רופא מועדף או השגת טפסים והתחייבויות כספיות. כאשר מדובר בנתח כה גדול של מטופלים המונה כמחצית מהאוכלוסייה בקהילה – יש לזה משמעות רבה מאוד".

חברי מכבי – קבעו תור עכשיו!
לקביעת תור לחצו כאן >

 

 

 

חדשות מרכז נוספות

שמחים וגאים להמשיך ולהוביל את השירות במחלקות היולדות בישראל

הבוקר הוכרזו הזוכים בפרסי השירות לשנת 2021 על ידי מדד בראבו להצטיינות בשירות. על פי תוצאות המחקר מחלקות היולדות במעיני הישועה הוכתרו כמצטיינות השירות בפער גדול אל מול כל שאר המתחרים בקטגוריה זו. קרא עוד >

הגיבורים שלנו – האחים והאחיות המצטיינים והמצטיינות ביותר

בשנה החולפת בצל האתגרים האדירים שניצבו לפתחנו גילינו את הגבורה ותעצומות הנפש של האחים והאחיות שנעמדו בחזית ומסרו את עצמם הרבה מעבר לנדרש. הם היו שם בשבילנו בשגרה ובחירום וגילו כוחות על של התמודדות, אנחנו בחרנו עבורכם מהמחלקות השונות את המצטיינים והמצטיינות ביותר - את הגיבורים שלנו שראויים לכל הערכה קרא עוד >

אסון מירון – קו חם ומידע לציבור 5265*

בעקבות האסון הכבד שפקד אותנו, להלן מידע בנוגע להתמודדות נפשית של מבוגרים וילדים. זכרו שאתם גם חשובים, נסו להיות סבלניים ככל הניתן כלפי הילדים, אך דאגו גם לעצמכם. אנו ערוכים לסייע לכלל האוכלוסייה, גם מי שאינו מוכר בבריאות הנפש. הצוות המקצועי שלנו מיומן לטפל בכל הגילאים, החל מינקות וכלה בקשישים קרא עוד >

חזור למעלה