Skip to Content

מנהלת רפואית חדשה ל'מעיני הישועה'

דריקטוריון הנהלת המרכז הרפואי אישר את מינויה של המנהלת ד"ר דורית טקס מנובה תחליף את פרופ' מרדכי רביד שסיים באחרונה את תפקידו | בעבר כיהנה כמנהלת המרכז הרפואי 'אסותא' ברמת החיל בתל־אביב קודם לכן שימשה כסגנית מנהלת ומנהלת המרכז הרפואי 'שיבא'

ד״ר דורית טקס-מנובה - מנהלת רפואית

בישיבת הנהלה חגיגית בהשתתפות חברי דירקטוריון, אושר מינוי מנהלת רפואית חדשה ל'מעיני הישועה'

דווקא בתקופה שמאתגרת את כל מערכת הבריאות, טוב שישנם כוחות חדשים במערכת. במיוחד כאלה שיש להם הרבה ניסיון בתחום
- שלמה רוטשילד,מנכל המרז הרפואי מעיני הישועה

המרכז הרפואי 'מעיני הישועה' בבני ברק קיבל השבוע בברכה את פניה של המנהלת החדשה, ד"ר דורית טקס מנובה, שתכהן כמנהלת הרפואית של בית הרפואה במקומו של פרופ' מרדכי רביד שסיים באחרונה את תפקידו.

בישיבת הנהלה חגיגית בהשתתפות חברי דירקטוריון המרכז הרפואי בראשות היו"ר וראש עיריית ירושלים, רו"ח משה לאון, נפרדו חברי ההנהלה מהמנהל היוצא וקיבלו בברכה את המנהלת הנכנסת. בדבריו הדגיש לאון את ייחודיותו של המרכז הרפואי המהווה מרכז רפואי קהילתי יחיד מסוגו בארץ המפתח שירותים ייחודיים בהתאם לצרכי הקהילה, ואיחל למנהלת החדשה להוביל בהצלחה את בית החולים במים הסוערים של אתגרי התקופה.

נגיד המרכז הרפואי, פרופסור מרדכי שני, המלווה את בית החולים שנים רבות, ציין את ניסיונה רב השנים ואת מקצועיותה של המנהלת החדשה, ד"ר טקס מנובה, בניהול מערכות בריאות. הוא הזכיר את היכרותם המוקדמת מעבודתם המשותפת בבית החולים 'שיבא' בו שימשה בתפקידי ניהול בכירים בהצלחה גדולה, ואמר: "אני בטוח שגם כאן היא תעשה עבודה טובה ומשוכנע בהצלחתה".

מנכ"ל המרכז הרפואי, הרב שלמה רוטשילד, ציין את העיתוי בו מתקיימים חילופי המשמרות, ואיחל הצלחה רבה למנהלת הנכנסת לנוכח אתגרי התקופה עמם יהיה עליה להתמודד יחד עם כל מנהלי המרכז הרפואי כולו. "דווקא בתקופה שמאתגרת את כל מערכת הבריאות, טוב שישנם כוחות חדשים במערכת. במיוחד כאלה שיש להם הרבה ניסיון בתחום", אמר הרב רוטשילד.

כאשר נכנס שר הבריאות יולי אדלשטיין לתפקידו ולאחר מינויו של המנכ"ל החדש ד"ר חזי לוי, עשו השניים מאמצים רבים על־מנת לצרף את ד"ר טקס מנובה לצוות הניהול הבכיר של המשרד בתפקיד ראש חטיבת בתי חולים ממשלתיים במשרד, זאת לנוכח ניסיונה רב השנים בניהול מערכות בריאות.

ד"ר טקס מנובה שבחרה ב'מעיני הישועה' על פני התפקיד הבכיר שהוצע לה במשרד הבריאות, אמרה כי היא שמחה להגיע לדוקא ל'מעיני הישועה' בגלל האתגר שבניהול מרכז רפואי קהילתי בעל אופי וצרכים יחודיים, המפתח שירותים רפואיים מקצועיים בהתאם לצרכי הקהילה אותה הוא משרת. "אני מודעת לגודל האתגר והאחריות שבתפקיד", אמרה.

ד"ר דורית טקס מנובה סיימה לא מזמן את תפקידה כמנהלת המרכז הרפואי 'אסותא' ברמת החיל בתל־אביב. קודם לכן שימשה כסגנית מנהלת ומנהלת המרכז הרפואי 'שיבא'. לד"ר טקס מנובה התמחות ברפואה פנימית, ותואר שני במנהל מערכות. בהנהלת המרכז הרפואי ציינו כי הניסיון הניהולי שצברה ד"ר טקס מנובה הן במערכת הציבורית (שיבא) והן במערכת הפרטית (אסותא), מעניק לה פרספקטיבה רחבה וכלים ייחודיים שיאפשרו לה בניהול הרפואי המרכז הרפואי  'מעיני הישועה' ובפיתוחו.

 

 

חדשות מרכז נוספות

שמחים וגאים להמשיך ולהוביל את השירות במחלקות היולדות בישראל

הבוקר הוכרזו הזוכים בפרסי השירות לשנת 2021 על ידי מדד בראבו להצטיינות בשירות. על פי תוצאות המחקר מחלקות היולדות במעיני הישועה הוכתרו כמצטיינות השירות בפער גדול אל מול כל שאר המתחרים בקטגוריה זו. קרא עוד >

הגיבורים שלנו – האחים והאחיות המצטיינים והמצטיינות ביותר

בשנה החולפת בצל האתגרים האדירים שניצבו לפתחנו גילינו את הגבורה ותעצומות הנפש של האחים והאחיות שנעמדו בחזית ומסרו את עצמם הרבה מעבר לנדרש. הם היו שם בשבילנו בשגרה ובחירום וגילו כוחות על של התמודדות, אנחנו בחרנו עבורכם מהמחלקות השונות את המצטיינים והמצטיינות ביותר - את הגיבורים שלנו שראויים לכל הערכה קרא עוד >

אסון מירון – קו חם ומידע לציבור 5265*

בעקבות האסון הכבד שפקד אותנו, להלן מידע בנוגע להתמודדות נפשית של מבוגרים וילדים. זכרו שאתם גם חשובים, נסו להיות סבלניים ככל הניתן כלפי הילדים, אך דאגו גם לעצמכם. אנו ערוכים לסייע לכלל האוכלוסייה, גם מי שאינו מוכר בבריאות הנפש. הצוות המקצועי שלנו מיומן לטפל בכל הגילאים, החל מינקות וכלה בקשישים קרא עוד >

חזור למעלה