Skip to Content

נפתח מרפאת פוטותרפיה במרכז הרפואי מעייני הישועה

רשת מרפאות העור מדיקל פוטותרפיה פתחה סניף נוסף במרכז הרפואי מעייני הישועה | בית החולים המוביל בציבור החרדי, כעת מוביל גם ברפואת העור והלקוחות יוכלו ליהנות מהשירות ומטיפולי פוטותרפיה ברמה הגבוהה ביותר.

מכון פוטותרפיה בני ברק פתח תקוה גבעתיים

שדרוג משמעותי ברפואת העור בעיר בני ברק  ובערים הסמוכות כאשר המרכז הרפואי מעייני הישועה – המרכז הרפואי המוביל במגזר החרדי ובעיר בני ברק והסביבה, יוכלו ליהנות משירותי רשת המרפאות מדיקל פוטותרפיה, וזאת בתוך המרכז הרפואי.

אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי מעייני הישועה בפתיחת הסניף בתוך המרכז הרפואי תוך הנגשת שירותי הפוטותרפיה לכלל תושבי העיר והערים הסמוכות בכך נחסך מהם טרטור לנסוע 3 פעמים בשבוע אל מכונים בבתי החולים מחוץ לעיר
- מנהל רשת מרפאות מדיקל פוטותרפיה,חיים ברויאר

מטופלי המרכז הרפואי מעייני הישועה הסובלים ממחלת הפסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, ווטיליגו, אסתמת העור על כל סוגיו, וסבוריאה, יוכלו מעתה לקבל את טיפולי הפוטותרפיה בתוך בית החולים, קרוב לבית ולא יצטרכו להיטלטל אל בית החולים מחוץ לעיר.

המכשור והמכון עומדים בכל הדרישות המחמירות ביותר ובאישור וברישיון משרד הבריאות, ובמימון מלא  מסל הבריאות. טופס 17, המכון מצויד במכשור החדיש ביותר שקיים בתחום. במרפאה ניתנים טיפולים מיוחדים בפוטותרפיה UVB, לחולי מחלות העור, בדגש על מחלת הפסוריאזיס, אטופיק דרמטטיס, ווטילגו, וכל זאת על ידי הצוות המיומן של המכון.

למחלת הפסוריאזיס, ואטופיק דרמטיטיס, אשר רבים סובלים ממנה, אין ברוב המקרים כל טיפול תרופתי או קליני המרפא אותה. דרכי הטיפול המקובלים כיום והמאושרים בסל הבריאות ובמימון מלא של הסל בטופס 17,  הינם טיפולים בים המלח, וטיפולי פוטותרפיה.

טיפולי פוטותרפיה הינם טיפולים על בסיס טבעי מבוססים על אנרגיית השמש ומדמים את השהות בים המלח. הטיפולים מוכרים על ידי כל רופאי העור בישראל ונחשבים לבטוחים וליעילים ביותר ברוב רובם של המקרים, ובהמלצת רופאי העור זהו הטיפול המקובל והנפוץ.

השפעות הפוטותרפיה על העור רבות ומגוונות, החשיפה לאור אולטרה סגול מובילה לשינויים במערכת החיסונית של העור, לירידה בשיעור הדלקתיות בעור ולמותם של תאים פתוגניים ברקמת העור, וכך תורם הטיפול להחלמה של רקמת עור פגועה, טיפול פוטותרפיה UVB נמצא יעיל בהאטת קצב חלוקת תאי העור ומעכבת את התגובה הפתולוגית של הנגעים, ובכך בולמת את תהליך ההתפתחות של המחלה.

טיפול פוטותרפיה UVB נמצא יעיל בהאטת קצב חלוקת תאי העור ומעכבת את התגובה הפתולוגית של הנגעים, ובכך בולמת את תהליך ההתפתחות של המחלה
- מנהל רשת מרפאות מדיקל פוטותרפיה,חיים ברויאר

הפרוטוקול הטיפולי מותאם לרוב לכל מטופל, וכולל אורכי גל מסוימים, המכוון לעורו הפגוע של המטופל, לרוב כטיפול מחזורי וכסדרת טיפולים.

עד היום ניתן הטיפול בבתי החולים המרוחקים בלבד,  ועל כן קיבלו תושבי בני ברק והערים הסמוכים בברכה את פתיחת סניף מרפאת מדיקל פוטותרפיה בתוך המרכז הרפואי מעייני הישועה,  וכך יתאפשר לתושבי העיר לקבל את השירות קרוב לבית מבלי הצורך להיטלטל אל מחוץ לעיר, אל בתי החולים השונים.

וכן חוסכים מטופלי המכון חודשים של המתנה ארוכה ומקבלים תורים זמינים למעקב ולאבחון ולהמשך טיפול והמינון הנדרשים לצורך הטיפול בפוטותרפיה.

מנכ"ל המרכז הרפואי מעייני ישועה שלמה רוטשילד: שיתוף הפעולה בין רשת המכונים לבין המרכז הרפואי נותן מענה מורחב עבור תושבי העיר בני ברק ויתר הערים השכנות  וניתן מעתה לקבל את טיפולי הפוטותרפיה במכון המשוכלל עם מיטב הציוד, וקרוב לבית.

מנהל רשת מרפאות מדיקל פוטותרפיה חיים ברויאר: אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי מעייני הישועה בפתיחת הסניף בתוך המרכז הרפואי תוך הנגשת שירותי הפוטותרפיה לכלל תושבי העיר והערים הסמוכות בכך נחסך מהם טרטור לנסוע 3 פעמים בשבוע אל מכונים בבתי החולים מחוץ לעיר.

מוקד לקביעת תורים למכון 0722202440– https://medicalphototherapy.co.il/

 

מכון מדיקל פוטותרפיה לחולי פסוריאזיס

חדשות מרכז נוספות

חווית לידה בטוחה לצד חוויה נעימה ומפנקת

על מנת לשמור על בריאות המטופלים ואנשי הצוות, מבצעים בדיקות סקר לקורונה לכל יולדת שמגיעה ללידה או לאשפוז באחת המחלקות. לאור המצב, גם דאגנו לכל יולדת לערכת שחרור יחודית ומפנקת, עם כל הביגוד הנדרש עבור שחרור התינוק. קרא עוד >

שר הבריאות הנכנס יולי אדלשטיין בביקור פותח במרכז הרפואי מעיני הישועה

ביקור פורץ דרך: כשהוא מלווה ביו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני, סגן שר הבריאות ח"כ יואב קיש, והסגל הניהולי הבכיר של משרד הבריאות, בחר שר הבריאות הנכנס מר יולי יואל אדלשטיין לפתוח את ביקורו דווקא בבית החולים הקהילתי - המרכז הרפואי מעיני הישועה. קרא עוד >

חזור למעלה