Skip to Content

ערב הצדעה למרכז הרפואי במלאות חצי יובל של מקצועיות עם נשמה

בטקס רב רושם שנערך באולם האירועים RAY בתל אביב, התקיים ערב הצדעה למרכז הרפואי 'מעיני הישועה' בסימן "חצי יובל לפעילות המרכז הרפואי".

ערב הצדעה למרכז הרפואי במלאות חצי יובל של מקצועיות עם נשמה

 

בטקס רב רושם שנערך באולם האירועים RAY בתל אביב, התקיים ערב הצדעה למרכז הרפואי 'מעיני הישועה' בסימן "חצי יובל לפעילות המרכז הרפואי".

את הטקס פתח והנחה איש התקשורת אברי גלעד, שריתק את המשתתפים בתיאור סיפור ההקמה של המרכז הרפואי, פעילותו הענפה במשך 25 שנות קיומו, את המסירות הרבה שהצוות בו משקיע בכל אחד ואחת מהמטופלים במרכז הרפואי, כשהדגש הוא "עשייה עם נשמה" – רמת הרפואה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על ערך קדושת החיים.

"בכל פעם שהייתי עובר בכביש גהה וראיתי את השלט של 'מעיני הישועה' כלל לא ידעתי במה מדובר. אני מניח שכמוני היו עוד רבים אחרים הנוסעים בכביש הראשי", סיפר, "אך כשבאתי למרכז הרפואי, בייחוד על רקע התדמית של בני ברק בעיני הציבור בישראל – הופתעתי לטובה, לא האמנתי למה שנעשה ב"מעיני הישועה'.

ראיתי מרכז רפואי מוביל ומתקדם על כך המשתמע מכך, עם הצוות הרפואי והקדמה הטכנולוגית הטובים ביותר – ומעל לכל, התרשמתי מהנשמה והמסירות שהצוות הרפואי משקיע, משום שזו הייחודיות של שילוב המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר עם ערך קדושת החיים".

מנכ"ל המרכז הרפואי, שלמה רוטשילד, הודה למשתתפים הרבים ולחברי אגודת הידידים שנטלו על עצמם את המשימה להיות לימין המרכז הרפואי ולסייע בהמשך התפתחותו. נגיד המרכז הרפואי, פרופ' מרדכי שני, סיפר על חשיבות היותו של המרכז הרפואי 'מעיני הישועה' בית חולים ציבורי-קהילתי המנגיש את שירותיו לקהילה.

שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, הרחיב אודות מערכת הבריאות הציבורית בישראל. הוא סקר את הפעילויות המרכזיות הנעשות בו כיום ואת חזונו לעתיד. הוא שיבח את המרכז הרפואי 'מעיני הישועה' על המאמצים והאתגרים הרבים הניכרים בכל תחומי פעילותו וציין כי "אין ספק שעתידו של המרכז הרפואי עוד לפניו".

 

יו"ר חברת הביטוח 'מגדל' ומפכ"ל המשטרה לשעבר, יוחנן דנינו, העניק לנשיא ומייסד המרכז הרפואי ד"ר משה רוטשילד אות הוקרה והערכה המדגיש את הגשמת חזון המרכז הרפואי "מעיני הישועה" – מימי ההקמה לפני חצי יובל שנים ועד לתנופת הפיתוח המאסיבית כיום.

בשם חברי אגודת הידידים נשא דברים ד"ר אהוד שפירא יו"ר בית ההשקעות 'פסגות' וחבר האגודה, שבירך את המשתתפים וקרא להם להיות שותפים מלאים בעשייה ובפיתוח המרכז הרפואי 'מעיני הישועה'.

יו"ר דירקטוריון המרכז הרפואי, רו"ח משה ליאון, העניק למנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד אות הוקרה על פעילותו רבת השנים לקידום המרכז הרפואי. עם קבלת האות הודה פרופ' רביד להנהלת ביה"ח ולכל המשתתפים על תמיכתם הרבה להמשך העשייה במרכז הרפואי.

במהלך הערב הוענקו תעודות הוקרה למנכ"ל שראל, אבי בוסקילה ולחבר אגודת הידידים, עו"ד לוי אמיתי ממשרד עורכי הדין גולדפרב-זליגמן על פעילותם וסיועם הרב למען הצלחת הערב.

חדשות מרכז נוספות

למעלה מ-14 מיליון שקלים גויסו למרכז הרפואי 'מעיני הישועה' בתוך 36 שעות

למעלה מ-20 אלף איש נענו לקריאתם של מרנן ורבנן גדולי וצדיקי הדור ופתחו את ליבם למען הקמת מחלקה לטיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי 'מעיני הישועה' בבני ברק. התגייסות אדירה של עמך ישראל מכל החוגים והעדות, הביאה בתום 36 שעות להיקף תרומות של יותר מ-14 מיליון שקל. המבצע האדיר נפתח ביום רביעי בשעה 12... קרא עוד >

מרכז היידן לקרדיולוגיה' ובנין האשפוז החדש בבית החולים – חנוכת הבית

גדולי ישראל בחנוכת 'מרכז היידן לקרדיולוגיה' ב"מעיני הישועה" את המעמד הגדול וההיסטורי כיבדו בהשתתפותם הגאון רבי חיים קנייבסקי, הגאון רבי גרשון אידלשטין, הגאון רבי דב לנדא, הגאון רבי משה הלל הירש, האדמו"רים מויזניץ, מסדיגורא, ממודזיץ, מדאראג, מבוהוש, מפרמישלאן, מאלכסנדר, מטשערנביל, ממכנובקא-בעלזא,... קרא עוד >

היערכות לקראת גיוס ההמונים להקמת יחידה לטיפול נמרץ ילדים

תחת הכותרת "מקדימים רפואה" ולאור הכוונתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, נערכים במרכז הרפואי 'מעייני הישועה' לפתוח מחלקות חדשות להצלת חיי אדם ונערך בימים אלו בקמפיין גיוס המונים שיתקיים לטובת הפרויקט המבורך. היערכות זו נעשית סמוך לפטירת הוגה ומחולל 'מעייני הישועה', ד"ר משה רוטשילד זצ"ל, שנלב"ע... קרא עוד >

חזור למעלה