בחרנו שירותים מתקדמים באגף פרא רפואי שיכולים לעניין אותך

מידע למבקר ולמשפחה

שעות ביקור

08:30-11:30

טלפונים

03-5771111

מיקום

1 קומה

איך מגיעים ?

מרפאת פיזיותרפיה

מטרת צוות הפזיותרפיסטים למנוע, לטפל ולהקל על מגוון רחב של בעיות רפואיות. הטיפול כולל אנשים בכל הגילאים, שנפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה, חבלה או תאונה. על ידי שימוש בטכניקות ידניות, מיומנויות תנועה ומיכון חשמלי הפיזיותרפיסטים עוזרים למטופלים לחזור לחיים פעילים ועצמאיים ככל האפשר ומשפרים את איכות חייהם. 

קומה
0
חניה

לנוחיותכם, מגרש לחניה במתחם בית החולים בכל שעות היממה.

המערך הסוציאלי, מתוך שאיפה למצוינות מקסימלית של הצוות בכל תחומי הפעילות, מתעדכן כל העת בשיטות טיפול חדשניות וכלים מקצועיים לטובת המטופלים ולאיכות הטיפול.

מחלקה לעבודה סוציאלית

השירות הסוציאלי חרט על דגלו את ערכי השמירה על כבוד האדם וקדושת החיים, שאיפה למצוינות ומקצועיות ודאגה לבריאות מיטבית ואיכות חיים עבור המטופלים. השירות מיועד לחולים ובני משפחותיהם, מתוך היכרות עם מגוון הצרכים והמענים המתאימים לאוכלוסיות השונות ולמקרי סיכון. תוך ריאת כל מטופל כאינדיבידואל, הטיפול ניתן ...

קומה
1
חניה

לנוחיותכם, מגרש לחניה במתחם בית החולים בכל שעות היממה.

הדיאטניות במרכז הרפואי מעורבות במכלול פעילויות ונושאים בתחום הרחב של התזונה והדיאטה במצבי חולי ובמצבי בריאות, מייעצות לכל המחלקות ומעורבות בטיפול התזונתי של כלל המטופלים במרכז הרפואי.

מחלקת תזונה ודיאטה

הדיאטניות במרכז הרפואי מעורבות במכלול פעילויות ונושאים בתחום הרחב של התזונה והדיאטה במצבי חולי להתעדכן בחידושים האחרונים מעולם התזונה ובכך לתת את הטיפול הטוב ביותר עבור המטופלים ובמצבי בריאות שונים הדיאטניות הן בעלות התמחויות שונות. הן נוטלות חלק בימי עיון, בכנסים מקצועיים ובהשתלמויות שונות במטרה ...

קומה
0
חניה

לנוחיותכם, מגרש לחניה במתחם בית החולים בכל שעות היממה.