מכון מדיקל פוטותרפיה לחולי פסוריאזיס

המכון מטפל בפוטותרפיה UVB לחולי פסוריאזיס אטופיק דרמטטיס (אסתמת העור) ווטילגו, סבוריאה, גרד, אקזמה מחלות עור כרוניות.

מידע למבקר ולמשפחה

שעות פעילות

ימים א', ג', ה'
21:30 – 17:30

טלפונים

072-2202440

פקס 077-3181687

מיקום

0 קומה

בניין בריאות הנפש

קבלה למכון

יש להביא: טופס 17 מקופת חולים , מסמכים רפואיים רלוונטיים

קבע תור לרופא >

מערכת זימון תורים

במרכז הרפואי צוות רפואי מקצועי בעל ניסיון רב, עם ציוד וטכנולוגיה מתקדמים. בכל מרפאות החוץ והמכונים פועלת מערכת זימון תורים המאפשרת לקבוע תורים בזמינות גבוהה.

03-5771188

איך מגיעים ?

הרב פוברסקי 17 בני ברק

תחומי הטיפול עיקריים במכון

לזימון תור ישירות למכון לחצו כאן >

הטיפול בפוטותרפיה UVB מחליף את הטיפול בים המלח ונותן רגיעה לתקופה ארוכה, הטיפול נעשה באמצעות המכשור העדכני והחדיש ביותר, ומאפשר למטופל להמשיך את שגרת ואיכות החיים, במכון ניתנים אבחנות רפואיות וכן הערכות ותוכניות טיפול אישיות, צוות המכון הינו אדיב ומומחה תוך דגש להגעה לתוצאה וריפוי מהיר תוך דגש על רמת שירות גבוהה.

מכון פוטותרפיה - רפואת עור

 

שאלות ותשובות – שאל את הרופא

הרפואה שלך - שאלות ותשובות >
פריחה בכפות הידיים לאחר מקלחת
כ"ז אלול ה' אלפים תשע"ז

שלום, היום הייתי אצל הרופא משפחה , הראתי לו את הבעיה שלי ואפילו תמונה , הרופא אמר שאין לו מושג מה זה וחשבתי אולי יוכלו לעזור לי פה . הבעיה שלי היא שהחודש האחרון , לאחר כל מקלחת שאני עושה על הידיים שלי מופיע משהו מוזר , אצרף תמונה . מה שמופיע בתמונה קורה אך ורק לאחר מקלחת ארוכה במים חמים , לא בים ולא כשאני שוטפת ידיים . החלפתי פעמיים כבר שמפו , מרכך וסבון לגוף לחברה שונה . הכל נעלם 20 דקות לאחר יצאתי מהמקלחת . מקווה שיוכלו לעזור לי , תודה רבה .

פריחה בכפות הידיים לאחר מקלחת - קרא עוד >
אלרגיה בחורף – יש לי תחושה של עיקצוצים וגרד בגוף
ז' כסלו ה' אלפים תשע"ז

שלום דוקטור, מזה כמה שנים (4-5 בערך) שאני סובל מבעיה מוזרה בחורף. כשהגוף שלי מתחיל טיפה להזיע (אחרי 10 דק הליכה בערך) יש לי תחושה של עיקצוצים בגוף וכולו מתחיל לגרד ונהיה לי מאוד חם. בנוסף מופיעות לי נקודות בולטות כאלו על הידיים. הלכתי לרופא של אלרגיה והוא לא איבחן בעיה. אחר אמר לי שזה יובש וקניתי קרם גוף שלא ממש עזר. עוד אחד נתן לי כדורים ורודים שלא ממש עזרו וגם אלרגיX. הבעיה חוזרת על עצמה כל חורף ואני ממש משתגע מזה. מה אפשר לעשות?

אלרגיה בחורף – יש לי תחושה של עיקצוצים וגרד בגוף - קרא עוד >
תרופה לדלקת פרקים
ט' חשון ה' אלפים תשע"ז

אני סובל מפסואוריאזיס בצורה קלה אך בשנים האחרונות בדלקות פרקים ברגלים. טופלתי בקורטיזון שעזר אך הדלקת קפצה למקומות חדשים ועתה לאצבע שבכף היד להתנפחות וכאבים. בביקור אצל ראומטולוג הוא אמר שיש תרופה טובה בסל התרופות אך כדי להגיע אליה עלי לנסות קודם לכך שני סוגי תרופות אחרות הפוגעות בכבד ורק לאחר מכן במידה וצריך אפשר לעבור לתרופה המיוחלת.לא לקחתי שום טיפול בינתיים. האם זו הדרך היחידה לטיפול? או יש דרך אולי יותר רכה להגיע למטרה הנכספת?

תרופה לדלקת פרקים - קרא עוד >