מכון MRI ע"ש רייזמן

MRI- דימות תהודה מגנטית (magnetic resonance imaging) הוא סוג של סריקה לא פולשנית המשמשת להמחשת איברים פנימיים בגוף ללא חשיפה לקרינה מייננת למטרות אבחון רפואי.

לתשומת לבכם! לכל בקשה לקביעת תור חובה לצרף הפניה מהרופא המטפל לפקס: 03-6153725 או לאימייל zimun@mhmc.co.ilלאחר שלשה ימים יצרו עמכם קשר לקביעת תור.

רופאים מנהלים

ד"ר סטפן בן שושן

ד”ר סטפן בן שושן

מנהל מרפאת רדיולוגיה פולשנית

קרא עוד ...

צוות רפואי

  • image description

    גב' מיכל בן-דוב

    אחות אחראית מכון MRI

מידע למבקר ולמשפחה

שעות פעילות

ימים א'-ה'
08:00-21:00

טלפונים

073-3398023

זימון תורים 03-5771188

מיקום

0 קומה

קומת כניסה בבניין הראשי

קביעת תור

לפני כל קביעת תור למכון MRI  חובה לשלוח הפניה מהרופא המטפל לפקס: 03-6153725 או לאימייל zimun@mhmc.co.il. לאחר שלושה ימים יצרו עמכם קשר לקביעת תור.

קבע תור לרופא >

מערכת זימון תורים

במרכז הרפואי צוות רפואי מקצועי בעל ניסיון רב, עם ציוד וטכנולוגיה מתקדמים. בכל מרפאות החוץ והמכונים פועלת מערכת זימון תורים המאפשרת לקבוע תורים בזמינות גבוהה.

03-5771188

איך מגיעים ?

לדרכי הגעה בשירות המפות של גוגל

המכשיר ממוקם במבנה חדיש ומרווח.

מכון ה MRI החדש

 נתרם והוקדש ע"ש משפחת רייזמן

בסוף הבדיקה מקבל הנבדק דיסק עם התמונות – זמן פענוח כשלשה שבועות.

המכשיר שנרכש ע"י המרכז הרפואי הוא של חב' "פיליפס" והוא המילה האחרונה בתחום זה. ניתן לקבל טיפול במכשיר באמצעות טופס 17 של קופות החולים השונות. זוהי עוד אבן פינה משמעותית נוספת ביכולת הרפואית המתקדמת של המרכז הרפואי, המשרת את תושבי בני-ברק, גוש דן וכל הארץ.כ-200,000 מטופלים בשנה.

MRI- דימות תהודה מגנטית (magnetic resonance imaging)  הוא סוג של סריקה לא פולשנית המשמשת להמחשת איברים פנימיים בגוף ללא חשיפה לקרינה מייננת למטרות אבחון רפואי. הבדיקה יעילה בעיקר לדימות מערכת העצבים המרכזית- המוח וחוט השדרה, המפרקים (ברך וכתף), ניתן לראות בה רקמות רכות(כמו מח העצם), לאתר גידולים במוח, אבחון של טרשת נפוצה, הערכת מצב מניסקוסים בברכיים ופריצת דיסק בעמוד השדרה.

יתרון נוסף הוא היכולת לראות למשל גידול מזוויות מבט שונות, כולל שחזור תלת מימדי.

מנהל מכון ה- MRI הוא ד"ר סטפן בן שושן, שהוא מנהל היחידה לרדיולוגיה אבחונית וטיפולית של עמוד השדרה והמפרקים במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק. ד"ר בן שושן, יליד צרפת, סיים לימודי רפואה באוניברסיטת ליון בשנת 1998. התמחה בבית-החולים בישה בפריז ברדיולוגיה כללית וברדיולוגיה של השלד והשרירים, וכן ברדיולוגיה אבחנתית וטיפולית של עמוד השדרה והמפרקים. עם עלייתו לארץ ניהל את היחידה לרדיולוגיה אבחונית ופולשנית במרכז הרפואי סוראסקי (איכילוב) בתל אביב, ושימש רופא מומחה במדיקל סנטר בהרצליה וברמת אביב.

לד"ר סטפן בן שושן ניסיון של אלפי פעולות לטיפול בכאב בהנחיית MRI, CT, שיקוף ורנטגן. טיפולים אותם הוא הביא לארץ לראשונה. כמו כן, הוא מטפל בפריז בקליניקה המיועדת לספורטאים מקצועיים.

 

באגף הדימות במרכז הרפואי מעיני הישועה מתבצעות מגוון רחב של בדיקות אבחנתיות, טיפוליות, חודרניים המונחות הדמיה.

מכון דימות – רנטגן, C.T., אולטרסאונד

המכון משרת את מחלקות המרכז הרפואי, מאושפזים, מיון, מרפאות החוץ, נבדקים המופנים מן הקהילה, ובאופן פרטי. השילוב של צוות מיומן, מקצועי וטכנולוגיות חדישות, מאפשר הענקת שירות רפואי ברמה גבוהה, שירות מהיר, אנושי ואדיב. ברוח ההלכה תוך הקפדה על אוירה חמה ואישית העוטפת את המטופל ואת בני משפחתו.