Skip to Content

סגל הפיקוד הבכיר של מרחב דן בסיור מקצועי במרכז הרפואי מעייני הישועה

הנהלת המרכז הרפואי הציגו את המאפיין הייחודי של 'מעיני הישועה' בהיותו בית חולים ציבורי קהילתי המפתח תחומי שירות לפי צרכי הקהילה

הרב מנחם שפירא: "זה קידוש השם לראות בית חולים המנוהל על ידי ההלכה ובפיקוח גדולי התורה שהתפתח בשנים כה מועטות ומוביל בפרמטרים רבים" | הנהלת המרכז הרפואי הציגו את המאפיין הייחודי של 'מעיני הישועה' בהיותו בית חולים ציבורי קהילתי המפתח תחומי שירות לפי צרכי הקהילה

 

סגל הפיקוד הבכיר של 'מרחב דן' במשטרה קיים סיור מקצועי במרכז הרפואי

סגל הפיקוד הבכיר של מרחב דן במשטרת ישראל קיימו סיור מקצועי מקיף במרכז הרפואי מעיני הישועה בבני ברק. בסיור השתתפו כל צוות הפיקוד הבכיר של המרחב שכללו נציגים בכירים מאגפי המבצעים, החקירות, הבילוש והתנועה, בראשות מפקד המרחב נצ"מ שי אזולאי.

סגל הפיקוד הבכיר של מרחב דן במשטרת ישראל קיימו סיור מקצועי מקיף במרכז הרפואי מעיני הישועה בבני ברק. בסיור השתתפו כל צוות הפיקוד הבכיר של המרחב שכללו נציגים בכירים מאגפי המבצעים, החקירות, הבילוש והתנועה, בראשות מפקד המרחב נצ"מ שי אזולאי.
מטרת הסיור הוגדרה כדי להכיר מקרוב את מעצמת הרפואה של המרכז הרפואי מעיני הישועה. הסיור המקיף התקיים ביוזמת סגן ראש עיריית בני ברק ומחזיק תיק השיטור העירוני הרב מנחם שפירא, במטרה לייעל את התיאום בין הגופים בעת חרום.  ולבחון את ההשתלבות של בית החולים במערך שירותי החירום בעת הצורך.

ת פני המשלחת המכובדת הוביל המנהל האדמיניסטרטיבי יהושע יוסקוביץ. הסיור נפתח בגג בית חולים המשקיף על פני העיר בני ברק וסביבותיה. הקצינים צפו בהשתאות במיזמי הענק של מעייני הישועה הנמצאים בשלבי בניה שונים – בנין מרכז היידן לקרדיולוגיה, הכולל בית חולים לשעת חרום ובנין המרכז לבריאות הנפש.
במחלקת ילודים האזינו הקצינים בהתרגשות ניכרת להסבר מרתק ממנהל אגף ילודים ופגים ד"ר דניאל לובין אודות הישגי המחלקה בתחומי הצלת חיים ובמיוחד בתחום מניעת זיהומים שבו זכתה המחלקה להישג ברמה בינלאומית.
הם הופתעו לשמוע כי 'מעיני הישועה' הוא בית החולים השלישי בגודלו בישראל במספר הלידות והמוביל במקום הראשון בתחום שביעות הרצון של המטופלים בכל המחלקות.

"קציני מרחב דן בחרו לבקר בבית חולים מתוך הרגשה כי המשטרה הינה גם גוף הפועל למען התושבים תוך שיתוף פעולה ידידותית".

הרב מנחם שפיראסגן ראש ערית בני ברק

אבטחת קרית המרכז הרפואי
אודות נושאי אבטחת קרית המרכז הרפואי המתפרס על פני שטח ענק ואבטחת המטופלים והמבקרים סקר בפני קציני המרחב קב"ט מעיני הישועה ומפקד בכיר במילואי מר ליאור אביטן.
בתום הסיור התאספו הקצינים למפגש קבלת פנים באולם הישיבות של הנהלת המרכז הרפואי, בהשתתפות מנכ"ל המרכז הרפואי הרב שלמה רוטשילד והמנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד.
השניים הציגו בפני הקצינים את תרשימי התפתחות בית החולים בשנה האחרונה והעובדה כי זהו בית חולים המוביל בישראל בהתפתחות בזמן קצר כל כך. כן הציגו את המאפיין הייחודי של 'מעיני הישועה' בהיותו בית חולים ציבורי קהילתי המפתח תחומי שירות לפי צרכי הקהילה.
המנכ"ל הרב שלמה רוטשילד הדגיש את השליחות המיוחדת שנפלה בחלקו, להמשיך ולהעצים את החזון הגדול של אביו נשיא ומייסד המרכז הרפואי ד"ר משה רוטשילד.

 

תעודות הוקרה וצל"ש מטעם המשטרה למנכ"ל המרכז הרפואי הרב שלמה רוטשילד
סגר"ע בני ברק הרב מנחם שפירא אמר כי "קציני מרחב דן בחרו לבקר בבית חולים מתוך הרגשה כי המשטרה הינה גם גוף הפועל למען התושבים תוך שיתוף פעולה ידידותית". הוא ציין לשבח את מנכ"ל הבית חולים המוביל את ההתפתחות המרשימה ביד רמה. "זה קידוש ה' לראות בית חולים כזה שהתפתח בממדים עצומים תוך זמן קצר כל כך, כאשר הכול נעשה בהכוונת חברי ועד ההלכה", אמר.

 

ממ"ר דן ניצב משנה שי אזולאי הודה בדבריו להנהלת בית החולים ולסגר"ע הרב מנחם שפירא על שיתוף הפעולה למען תושבי העיר. מפקד המרחב העניק תעודות הוקרה וצל"ש מטעם המשטרה למנכ"ל הרב שלמה רוטשילד ולמנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד, בגין פעילותם המבורכת במהלך כל ימות השנה.

חדשות מרכז נוספות

מגדל לפרוסקופיה גניקולוגית חדיש נרכש ל'מעייני הישועה'

השיח היום בעולם הרפואה באזור גוש דן בקרב רופאים המטפלים בגידולים סרטניים עוסק במכשיר החדיש שרכשו ב'מעייני הישועה' * איך יכול המכשור, שהוא הראשון מסוגו בבתי החולים באזור המרכז לסייע בניתוחים מהירים ויעילים יותר? כל הפרטים קרא עוד >

מערכת חדשה להשמדת נגיף הקורונה במחלקת טיפול נמרץ למונשמי קורונה ובמחלקת האשפוז

לראשונה בעולם: מערכת מיוחדת להשמדת נגיף הקורונה, מופעלת בחדרים עם חולים בחדר לרבות מונשמים המרכז הרפואי התקין מערכת מיוחדת המורכבת ממספר מוצרים מבוססי אור אולטרה סגול בגל אור ייחודי שנמצא כקטלני לנגיף הקורונה. המערכת היא פרי מחקר של איש העסקים אלדד פרי קרא עוד >

חזור למעלה